Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Centrum Edukacji i Rozwoju
Warszawa, Światowida 51 lok. U9

Odzyskanie kontroli nad życiem? Warsztaty dla kobiet w Przystani

W sobotę, 26 października zapraszamy do „Przystani” na wyjątkowy warsztat coachingowo-szkoleniowy dla kobiet! Przewodnim tematem będzie odzyskiwanie kontroli nad własnym życiem. Jak zrobić ten „przerażający pierwszy krok” ku zmianie? Jak zacząć robić to, co się chce, a nie to, co „należy”? Jak bardzo szeroko pojęci „inni” (rodzina, partner, otoczenie) wpływają na nasze wybory, zwłaszcza na kwestię decydowania o sobie?

Dla kogo są warsztaty?

Warsztaty skierowane są przede wszystkim do kobiet, które chcą coś zmienić w swoim życiu, lecz boją się działać w tym kierunku. Brak klarownego pomysłu na zmianę? Nieustające poczucie, że „coś jest nie tak” przy całkowitym nierozumieniu, co tak naprawdę nie działa i od czego warto zacząć? Całkowicie zmieniłaś swoje życie i nie możesz się w nim odnaleźć? Odpowiedzi na te pytania pomogą odnaleźć Agnieszka Balcerzak i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „Przystań”!

Jakie są cele?

Czujesz, że utknęłaś we własnym życiu? Ścieżka, którą podążasz, została wytyczona bez Twojego udziału i prowadzi Cię w niewłaściwym kierunku? Masz poczucie, że grasz niekoniecznie główną rolę w filmie pod tytułem „Moje życie”? Odważ się na pierwszy krok, którym są właśnie te warsztaty!

Cele są proste:

  • Na warsztatach wyznaczysz pierwsze kroki w kierunku pożądanej zmiany;
  • Nauczysz się narzędzi i technik pomagających w systematycznym osiąganiu zamierzonego celu;
  • Dowiesz się jak systematycznie i konsekwentnie pracować nad sobą i utrzymywać wytyczony przez Ciebie kierunek ku zmianom we własnym życiu.

Dlaczego warto?

Na warsztatach będziesz mogła wreszcie się zatrzymać i jasno zdefiniować to, co niekoniecznie da się wypowiedzieć w przytłaczającej rutynie codzienności: czego tak naprawdę chcę? Co muszę zrobić, żeby chęci się urzeczywistniły? Po spotkaniu wreszcie odważysz się na ten najtrudniejszy, ale konieczny „pierwszy krok”.

Pierwszy krok ku czemu?

Krok ku lepszej, sterowanej przez Ciebie przyszłości. Inne, lepsze życie czeka na Ciebie! Nawet więcej: Twoje życie czeka na Ciebie. Tym razem w roli głównej!

Z czym wyjdę po zajęciach?

Z poczuciem odzyskanej wiary w siebie, zwiększoną mocą sprawczą i zdolnościami niezbędnymi do decydowania o swoim życiu. Oto kluczowe kompetencje, z którymi wyjdziesz z naszych warsztatów:

  • Adekwatne określenie swojej „pozycji wyjściowej” w życiu;
  • Wizualizowanie swojej drogi do celu i budująca refleksja nad całym tym szlakiem;
  • Umiejętność używania odpowiednich narzędzi kontrolowania kierunku, w którym się podąża do swojego celu.

Ile to potrwa?

  • Czas trwania warsztatów – 4 godziny z przerwą kawową.
  • Ramowe godziny spotkania – 10:00-14:00. Przed zajęciami uczestniczki zapoznają się z wytycznymi, które pomogą w przygotowaniu się do warsztatów.
Więcej informacji na stronie warsztatów coachingowo-szkoleniowych na Facebooku

Ta strona używa plików cookie