Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Centrum Edukacji i Rozwoju
Warszawa, Światowida 51 lok. U9
Gabinet specjalisty

Do gabinetu specjalisty...

Czujesz, że jest coś nie tak? Codzienność przytłacza, a problemy natury emocjonalnej utrudniają normalne funkcjonowanie, pracę, relacje z rodziną? Czas na terapię. Rozwiejemy więc parę mitów. Po pierwsze, psychoterapia nie robi z Ciebie człowieka słabego czy gorszego! Regularne spotkania z psychologiem nie są miernikiem zdrowia umysłowego. Po drugie, nie wystarczy po prostu umówić się na wizytę. W psychoterapii chodzi o pracę nad sobą i nie zawsze owa praca musi przebiegać w stereotypowych - znanych nam z książek i seriali - warunkach.

Odzyskanie kontroli nad życiem? Warsztaty dla kobiet w Przystani

W sobotę, 26 października zapraszamy do „Przystani” na wyjątkowy warsztat coachingowo-szkoleniowy dla kobiet! Przewodnim tematem będzie odzyskiwanie kontroli nad własnym życiem. Jak zrobić ten „przerażający pierwszy krok” ku zmianie? Jak zacząć robić to, co się chce, a nie to, co „należy”? Jak bardzo szeroko pojęci „inni” (rodzina, partner, otoczenie) wpływają na nasze wybory, zwłaszcza na kwestię decydowania o sobie?

Zaburzenia odżywienia

Zaobserwowałeś niepokojące tendencje u swojego dziecka? Zmiany nawyków żywieniowych, nerwowość, próby izolowania się, brak apetytu lub nadzwyczajny apetyt? Może twoje dziecko więcej czasu poświęca intensywnym treningom i kurczowo trzyma się nowej diety? Tych symptomów pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć. Objawy te mogą (chociaż nie muszą) wskazywać na niezwykle poważne zaburzenia odżywiania, np. na anoreksję lub bulimię. Brak reakcji na takie zachowania oraz nieleczone choroby mogą być tragiczne w skutkach; zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym.

Ta strona używa plików cookie